Postimees.ee

Ilm | Sport | Tarbija24 | Elu24 | Soov | Kanal 2 | Kanal 11 | Kanal 12
Tallinna Postimees | Tartu Postimees | Pärnu Postimees | Sakala | Virumaa Teataja | Valgamaalane | Kuku | MyHits | Elmar

Ilm lähipäevil
Täna, 19.11
päeval 5..6°C
öösel 2..3°C
Homme, 20.11
päeval 2..3°C
öösel 2..2°C
06:15 Mudilaste saladused (6)
07:05 Kiired ja ilusad Gruusias (7/10) *
08:00 Galileo (279) *
09:25 Kuldvillak (179) *
10:00 Pilvede all (217) *
11:00 Oled jätnud jälje (7/10) *
11:30 Suur komöödiaõhtu (30) *
13:00 Nädalalõpp Kanal 2ga (93) *
Margna ja Jõekalda lustlik saade, kus põnevad külalised räägivad lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja korraldatakse üllatavaid eksperimente. Täna istuvad diivanile tennisist Kaia Kanepi, meelelahutaja Marek Sadam, armastatud näitleja Anne Veesaar ning lisaks astub üles ka Ott Lepland kvartetiga.
Vaata otse
14:30 Heeringas Veenuse õlal (7)
15:00 Kiired ja ilusad Gruusias (7/10) *
16:00 Siberi võmm (33) *
17:00 Mesinädalad Lissabonis (Kreuzfahrt ins Glück - Lissabon)
19:00 Reporter+ (256)
19:35 Kiired ja vihased - Tokyo Drift
21:45 Surmarelv 3
00:10 Malibu hai (Malibu Shark)
01:55 Mida oodata last oodates * (What to Expect When You're Expecting)
03:45 Tantsi, kui oskad
05:15 Saage tuttavaks (37)
05:45 Reporter+ (256) *
05:45 Pulmakorraldaja Rosa: Teine võimalus * (Rosa: The Second Chance)
07:25 Meie Charly (116)
08:20 Top Shop
08:35 Trennispikker (39)
09:05 Jamie 15 minuti road (22/40)
09:35 Jamie 30 minuti road (32/40)
10:05 Hooaeg (95)
10:55 Isetegemise nipid
11:00 Hommik lemmikutega (3/9)
11:30 Dzhuna (9/12)
12:30 Velveti moemaja (39,40)
15:30 Sajandi valitsejanna (60) *
17:35 Rizzoli ja Isles
19:30 Radar
20:30 Müstilised lood (44)
21:30 Pärast kõiki neid aastaid (After All These Years)
23:30 10 aastat nooremaks
00:00 Kus sa oled? (2/46) *
00:30 Reporter+ (256)
01:00 Müstilised lood (44) *
02:00 Dzhuna (9/12) *
02:50 Rizzoli ja Isles *
04:15 Radar *
05:05 Reporter+ (256) *
06:50 Radar (124) *
07:50 Kiired ja ilusad Gruusias (7/10) *
08:50 Roaldi nädal: Tagasi koolipingis (34) *
09:50 Galileo
10:20 Rooli võim (94)
10:50 Ameerika talent
12:35 Kurikuulsad mafioosod (9/10) *
13:35 Apokalüpsis: II maailmasõda (1/6) *
Haarav prantsuse dokumentaalsari kajastab Teise maailmasõja tähtsamaid hetki, kasutades ainult autentset sõjaaegset videomaterjali, mis pärineb kroonikatest, sõjakorrespondentidelt ja ka eraisikutelt. Sarja esimene osa keskendub sõja algusfaasile, puudutades ka maailmasõja puhkemiseni viinud sündmusi.
14:55 VTB Ühisliiga: Nižni Novgorod - BC Kalev/Cramo
17:00 Loodusesõdalased *
18:00 Urbex: linnade katustel (7/8) *
19:00 Tehnikahull
19:30 Kuldvillak (179)
20:00 Krimi
20:30 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (144)
21:30 Näljamängud (The Hunger Games)
00:20 Subboteja (122) *
01:15 Unetud
05:30 Postimees.ee