Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 07.08.2020

06:00 Eesti kõige-kõige *

Saatesari pakub põnevust ja avardab silmaringi! Luubi all on Eesti kõige-kõigemad asjad ja inimesed. Saatejuht Eero Reinu uurib vastused välja ja annab meilegi teada!

06:25 Kogujad *

Tänases saates külastame vanatehnika varjupaika. Lisaks näeme haruldaste Vene autode kollektsiooni ning teeme ülevaate Teise maailmasõja aegse militaarvarustuse kogust.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Robotpoiss (61)

Animasari

07:15 Sonic Boom (37)
07:30 Tere tulemast Wayne'i (10)

Animasari

07:55 Cam ja Leon (100)
08:00 Suvereporter *
09:00 Õhtu parimad palad (42)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

10:00 Sõbrad (46) *

Sõbrad korraldavad Rachelile üllatuspeo, kuhu ilmuvad tema mõlemad lahus elavad vanemad.

10:30 Dr House (174)

Kui tiim võtab vastu 6-aastase arvukate terviseprobleemidega Emily juhtumi, tuleb neil töötada koos tema ema Elizabethiga, kes on juhtumisi ka ise arst ning spetsialiseerunud oma tütre seisukorrale. House ja Wilson teevad pausi C-tähega sõna kasutamisse.

11:30 Eesti kõige-kõige

Saatesari pakub põnevust ja avardab silmaringi! Luubi all on Eesti kõige-kõigemad asjad ja inimesed. Saatejuht Eero Reinu uurib vastused välja ja annab meilegi teada!

12:00 Kogujad

Tänases saates esitleb Pärnu mees üliharuldasi maamootoreid, Lavassaare kortermajas müriseb mudelrongide kollektsioon ja lisaks rabab meid jalust Keila detektoristi hõbedakogu.

12:30 Sõidame! (12) *

Saatejuht Raiko Ausmees ja Erki Veiko sõidavad läbi suve põnevate kahe- ja neljarattalistega. www.sõidame.ee

13:00 Elamusi täis Eesti (17) *

Milliseid elamusi otsivad suvisest Eestist muusikud? Saatejuht Jaanus Koort paneb proovile laulja Grete Paia! Elutruu virtuaalreaalsus võtab mõlemal jalad värisema ja hääle kiljuma. Kuid elamusi otsitakse ka metsast ja säriseva panni tagant. Televaatajate tungival soovil külastatakse kõigele lisaks piirilinna Narvat, kus seni oli veel käimata. Kuid kohti ja elamusi on saates teisigi! Suvi on elamuste nautimiseks!

14:00 Pilvede all (249)

Sirje on Indias, kuid Gunnarist pole endiselt uudiseid. Mammu ja Liisa lepivad ära. Eriku uus karjäärivalik üllatab, kuid suurimaks üllatajaks on hoopis Volts. Albert on Pireti käitumisest nördinud. Mari teeb ootamatu otsuse. Liisa astub Maimu kaitseks välja ning ähvardab Erikut.

15:00 Tüdruk nimega Elif (970)

Sedat jätkab Meleki ahistamist ning Melek ja Asli otsustavad majast välja kolida. Tufan ähvardab Emirhanile tõde rääkida. Kerem pole Birce ja Akini tööga rahul. Kiymet püüab Macides süütunnet külvata.

16:00 Vana silla saladus (291)

Pepa tahab uurimisest loobuda. Raimundo nuhib ringi. Olmo survestab Zamalload.

17:00 Hingesugulased (551)

Suraj on ülekuulamisele. Kahtlus langeb Parile, aga ta ei tapnud oma isa.

18:00 Kodutunne

Kristel on 36-aastane abivalmis ja kange naine. Peres kasvab neli last. Kuid isa läks aastaid tagasi välismaale tööle ja leidis sealt endale uue pere. Pisikeses majas, mis Kristelil pärast lahutust õnnestus võimalustest lähtuvalt soetada, on kõigest kaks tuba ja pesuruumiks on köögis olev ämber-kauss-süsteem. Kodutunne aitab selle mure lahendada!

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Laula mu laulu (24)

Tänase õhtu perenaine on Maarja-Liis Ilus. Eesti üheks andekamaks naislauljaks peetav Maarja-Liis tõusis rambivalgusesse juba väikese tüdrukuna. Ta on võitnud loendamatuid konkursse ja ainsa laulja Eestit lausa kahel korral Eurovisioonil esindanud. Kuidas kõlavad tema hitid aga Anne, Hanna-Liina, Koidu, Jaanuse, Pearu ja Jaani esituses?

21:00 Sõbrad (47)

Phoebe saab tuulerõuged just siis, kui tema ekskallim välja ilmub.

21:30 Talumatu julmus (Intolerable Cruelty) FILM

Teravmeelne komöödia Los Angelese edukaimast lahutusadvokaadist Miles Massey'st (George Clooney), kes ei tea, mida tähendab kaotus. Jätkuv edu on toonud endaga kaasa igavuse ja mees otsib uusi väljakutseid. Kõik muutub päeval, mil ta tutvub kauni Marylin Rexrothiga (Catherine Zeta-Jones), kel on kombeks abielluda rikaste meestega ja nad siis lahutuse läbi paljaks koorida. Tänu Massey oskustele ei saa ta aga oma viimase ohvri käest sentigi. Naine sellega ei lepi ning hakkab kättemaksu plaanima. Algavas sõjas lähevad kasutusele kõik lubatud ja lubamatud nipid, mida sugudevahelise heitluse ajaloos kunagi kasutatud on!

23:30 Guntheri tapmine (Killing Gunther) FILM

Märulikomöödia. Gunther (Arnold Schwarzenegger) on maailma parim palgamõrvar, üliosav salapärane mees, kelle nägu keegi kunagi näinud pole. Ambitsioonikas mõrtsukas Blake (Taran Killam) paneb kokku tiimi, et Gunther tappa ja seeläbi ise palgamõrvarite esinumbriks saada. Missioon on aga raskem, kui esialgu paistab, kuna Gunther on rivaalidest alati sammu võrra eespool. Film ei sobi alaealistele.

01:15 Küladetektiivid (362)

Rosenheimi taimetark leitakse tapetult, Stadler ja Hansen peavad välja selgitama, kellel oli vaja vanaproua tappa. Andi satub poissmeesteõhtul ootamatusse paika.

02:00 Lustlik Eestimaa (3/6) *

Tänases saates läheb Katrin Lust Setomaad avastama ja leiab eest kohaliku pärli Obinitsa. Mis koht see on ja mis inimesed seal elavad - seda saates uurimegi!

02:35 Suvereporter *

03:35 ÖÖ TV

05:20 Dr House (174) *

Kui tiim võtab vastu 6-aastase arvukate terviseprobleemidega Emily juhtumi, tuleb neil töötada koos tema ema Elizabethiga, kes on juhtumisi ka ise arst ning spetsialiseerunud oma tütre seisukorrale. House ja Wilson teevad pausi C-tähega sõna kasutamisse.

06:20 Hingesugulased (505)

Suraj ja Lalima otsivad Sandhyat. Kogu naabruskond saab teada, et Suraj on hulluks läinud.

07:10 Terane detektiiv Candice Renoir (40) *

Candice on vigastatud, kuid see ei takista teda uurimast noore mustlase surmajuhtumit. Candice`i meeskond ning lapsed muretsevad tema pärast, kuid Candice`i ei peata miski. Kõik peavad olema tema teenistuses. Ühe magamistoa kaunistus aitab mõrvajuhtumi lahendusele lähemale.

08:15 Vana silla saladus (939) *

Francisca ei luba Auroral Bernardat ravida. Amalia ja Bosco suudlevad. María üritab Gonzaloga ühendust saada.

09:10 Saladused *

Südamlik lugu tüdruku ja hobuse sõprusest ja armastusest. 12-aastane Katariina käib pühendunult ratsutamistrennis ja on orienteeritud võistlusspordile, kuni ühel päeval kaotab ta ema töö ja tüdruku ratsutamistunnid tõmmatakse maksimaalselt kokku. Katariina on valmis kõigeks, ka loobuma võistlustest, peaasi, et saaks olla oma lemmikhobusega.

09:40 Taeva pisarad (112/115)

Kaya üritab Arzut päästa. Sama teevad ka Selim, Cennet ja Melisa. Cihan valmistub pulmadeks. Arzu loobub oma osakutest Soyerite firmas ja annab need Semale. Arzu kutsub Mukaddese endaga samasse majja elama. Cennet ja Melisa ütlevad Arzule, et aset leidnud autoõnnetus võis olla kokkumäng.

10:40 Lustlik Eestimaa (3/6) *

Tänases saates läheb Katrin Lust Setomaad avastama ja leiab eest kohaliku pärli Obinitsa. Mis koht see on ja mis inimesed seal elavad - seda saates uurimegi!

11:10 Mis?Moodi (47) *

Eesti moe parimad palad ja põnevamad disainerid!

11:40 Top Shop
11:55 Kardashianid (19/19)

Õed teevad veel viimase reisi San Franciscosse, enne kui lapsed sünnivad. Kim tahab, et pere osaleks surrogaatluse protsessis. Khloe ootab ärevalt uudiseid oma lapse soo kohta.

12:55 Betty New Yorgis (115/123)

Betty on väga solvunud, kui kuuleb Armandolt, et mees on lugenud ta päevikut. Bettyt ja Joaquini intervjueeritakse televisioonis. Hugo saab jagu oma depressioonist ja alustab Beatrizi uut kollektsiooni kujundama. Sofia valab välja oma viha Efraíni vastu.

13:55 Mudilaste saladused (12/13) *

Seekord uuritakse poiste ja tüdrukute erinevusi ja sarnasusi. Kuidas nad omavahel suhtlevad ja kuidas soorollid välja kujunevad? Kuidas reageerivad viieaastased poisid ja tüdrukud samale ülesandele, kui nad eraldi proovile panna? Kas poiste ja tüdrukute käitumises on suuri erinevusi?

14:55 Üks eriline loomakliinik (34)

Noel päästab epilepsia häirekoera Olafi elu. Kass Rhett tuuakse kliinikusse rotihammustuse kahtlusega, kuid uuringud annavad ootamatu tulemuse. Autolt löögi saanud segavereline hurdakutsikas Willow vajab keerulist operatsiooni.

15:55 Naabriplika (116)

Vallavanem on suremas. Kõik hakkavad tema pärandust noolima, Krista pole muidugi kade tüdruk ja hakkabki lahkesti testamenti koostama. Siiski ei suudeta mõningates pärandiosades üksmeelele jõuda. Kui Krista palub kirikõpetajal Paavel veel enne surma pühakuks kuulutada, selgub, et üsna maistel põhjustel pole see võimalik. Insener ja Sookrates aga hoiavad silma peal vallavanema konjakikogul. Siiski selgub, et ka selle pärandisse kandmisel leidub takistusi. Kerepa haistab suurt võimalust ja hakkab vallavanemat asendama. Nõnda sõlmitakse ka Kröösmaniga leping päästeautode ülevärvimiseks. Aga ainult tõeline selgeltnägija suudaks aimata, mis jamasid sealt veel tulema hakkab.

16:55 Terane detektiiv Candice Renoir (41)

Candice`i meeskond uurib juhtumit, kus põimuvad tulistamine kohvikuterrassil ning erootilised fotod internetis. Gümnaasium satub juhtumi uurimise keskpunkti noore sariarmuja tõttu. Candice hakkab Canovas` surmast üle saama ning tunneb taas sädet Dumas`ga, mis ei jää Jenniferile märkamatuks.

18:00 Vana silla saladus (940)

Aurorat süüdistatakse mõrvas. Ines tunneb end üha halvemini. Mauricio avastab Bosco saladuse.

19:00 Saladused

Südantlõhestav peredraama, kus ema ja isa omavahelisele sõjatandrile kistakse ka 6-aastane poeg Mikk ning seatakse sellega ohtu ka tema elu.

19:30 Sõidame! (12) *

Saatejuht Raiko Ausmees ja Erki Veiko sõidavad läbi suve põnevate kahe- ja neljarattalistega. www.sõidame.ee

20:00 Malluka suvi (9/12) *

Mariannil on käsil autokooli käänuline tee ning saates pannakse õpingute osas gaas põhja. Lapsed saavad uue turvavarustuse, üheskoos korratakse üle teooriaeksami vastuolulised küsimused (mille seas on häbematult seksistlikke, täiesti segaseid ja filosofeerimisväärilisi) ning istutakse ka õppesõiduauto rooli. Et tütardel Maril ja Lendel autokool tulevikus lihtsamalt läheks, tehakse käik liikluslinnakusse, et roolikeeramine õige varakult käppa saada.

20:30 Romantiline reede - Armastus tähistaeva all (Love Under the Stars) FILM

Romantikafilm! Saatus viib kokku lesestunud üksikisa Nate´i ja noore hakkaja abiõpetaja Becca teed. Nate´i tütar Emily on peale ema surma endassetõmbunud ja tunneb end üksildasena. Kui kooli tuleb sõbralik abiõpetaja Becca, tunneb Emily, et suudab end lõpuks jälle kellelegi avada. Tüdrukul tuleb hiilgav mõte nad isaga kokku sobitada. Nii saaks isa uue naise ja tema uue ema. Noor kosjasobitaja asubki tegutsema.

22:20 Vallaline kaunitar (31/49)

Bahamal peab Becca otsustama, kelle peredega kohtuma minna. Roositseremooniat ei toimu ja mehed püüavad kohtingutel roosi saada. Selguvad neli õnnelikku, kes saavad Becca oma kodulinna viia.

00:00 Suvereporter *
01:04 Kardashianid (19/19) *

Õed teevad veel viimase reisi San Franciscosse, enne kui lapsed sünnivad. Kim tahab, et pere osaleks surrogaatluse protsessis. Khloe ootab ärevalt uudiseid oma lapse soo kohta.

01:45 Punapaela selts (15)

Lleo on löödud. Jordi väldib suhtlust punapaeltega. Toni tahab Ignasi hauda külastada

02:35 Üks eriline loomakliinik (34) *

Noel päästab epilepsia häirekoera Olafi elu. Kass Rhett tuuakse kliinikusse rotihammustuse kahtlusega, kuid uuringud annavad ootamatu tulemuse. Autolt löögi saanud segavereline hurdakutsikas Willow vajab keerulist operatsiooni.


03:25 Postimees.ee

05:40 Kodus ja võõrsil (7112)

Robbo teeb karmi otsuse. Roo ei mõista Alfi ja Martha otsust olla paar, kuid elada lahus. Tori ja Mason ei leia Raffy ravi suhtes ühist keelt.

06:40 Suvereporter *
07:30 Merevaade Matverega (19) *

Seekord uurime rannaelu Vainupea kirikust kuni Toolse linnuseni. Matvere läheb külla professor Olavi Kasemaale, kes Markole oma rannaäärset kodukanti tutvustab. Marko teeb sõitu Eestis ainulaadse parvega, mis viib Kavastu rahvast Emajõe ühelt kaldalt teisele tööle ja koju. Sõidame ka Lätti, kus vaatame üle Riia kõige popimad kohad ja uurime, kas lõunanaabrite kruiis Riiast Stockholmi erineb kuidagi meie Tallinna kruiisidest.

08:00 Kelgukoerad *

Modelli surma uurimine jõuab lõpule, tuues päevavalge nii mõnedki võikad saladused. Posti tabab järjekordne löök, mis osutub tõeliseks tragöödiaks.

09:00 Ühikarotid (8) *

Ühikarotte kummitavad paranähtused. Ainus mõistlik asi kogu päeva jooksul on see, et G'Enka pakub Andrile tööd bändi transamehena. Nii ägedale tööle tahavad teisedki kutid kaasa minna. Aga kõik ei ole kaugeltki nii normaalne kui paistab. Kõige normaalsem kogu seltskonnast on poolest kehast paralüüsitu ehk ratastoolis ilus tüdruk.

10:00 Karvased motomehed: Vahemere seiklus (5/6) *

Motomehed jõuavad Baleaaridele, mis on nende jaoks täiesti avastamata kant. Nad külastavad Menorca ja Mallorca saari, kus nad õpivad tindikala püüdma, kalmaaridest salatit tegema ning traditsioonilist vormirooga tombet valmistama.

11:00 Hannibal (10/13) *

Willi mäluaugud ja hallutsinatsioonid muutuvad üha sagedasemaks ning ta kahtleb oma võimes politseitööd jätkata. Hannibal saadab Willi oma tuttava neuroloogi juurde, et teada saada, mis meest siis õigupoolest vaevab. Sari ei sobi alaealistele.

12:00 Komissar Rex

Lorenzo, Rex ja Morini osalevad Maltal konverentsil. Kui samal ajal mürgitatakse Itaalia kunstiekspert Ranieri, nõuab Gori, et tema uurijad aitaksid Malta kolleege. Ranieri töötas hiljuti avastatud Caravaggio maaliga ja enne kallaletungi käis tema juures salapärane naine. Maali himustavad nii Ranieri assistent Gianna kui ka kunstnik Gabriele, kuid Rexil on maali väärtuse kohta täiesti oma arvamus.

13:00 Merevaade Matverega (20)

Sel nädalal uurib Marko Matvere koos hüdrograafidega merepõhja ja peab Eesti Mereakadeemias tõestama oma teadmisi mereteedel liiklemisest. Kruiisilaeva Isabelle kapten näitab, mismoodi manööverdatakse suure laevaga Riias Daugava jõel ja Rootsi saarestikus. Läheme Karepale kalale ning uurime, mis asi on rüsa.

13:30 Sõidame! (12) *

Saatejuht Raiko Ausmees ja Erki Veiko sõidavad läbi suve põnevate kahe- ja neljarattalistega. www.sõidame.ee

14:05 Must nimekiri: lunastus (7/8) *

Scottie ja Howardi vägikaikavedu kogub üha tuure ning Tom on sunnitud abi saamiseks ootamatu isiku poole pöörduma. Tema eesmärgiks on paljastada salaprojekt Whitehalli saladus enne, kui Scottie kõik tõendid hävitab.

15:05 Surmarelv (22/40) *

Lennu ajal lennukis toimunud röövi uurima määratud Riggs ja Murtaugh sattuvad pentsikusse olukorda, kui röövi võtmetunnistaja osutub peamise kahtlusaluse tütreks. Eriti läheb lugu hinge Murtaugh'le, kes on oma tütre Rianaga tülli pööranud.

16:05 MacGyver 2.0 (8/21)

Nikki Carpenter palkab MacGyveri kõrvaldamiseks kurikuulsa palgamõrvari S-218, kes otsustab MacGyverit tema kodus rünnata. Rünnaku tagajärjel avastab MacGyveri parim sõber Bozer tema tegeliku isiku ja töökoha ning raevunud Mac otsustab Nikki vahendeid valimata peatada.

17:00 Karvased motomehed: Vahemere seiklus (6/6)

Karvaste motomeeste ringreisi viimane etapp viib neid Lõuna-Hispaaniasse, kus võib endiselt mauride ja nende köögi mõjusid tunda. Sõbrad osalevad kauaoodatud San Juani festivalil, mis paneb nende Vahemere-seiklusele võimsa punkti.

18:00 Kelgukoerad

Algab Laura kohtuprotsess. Andril on suur mure. Äpardunud "narkomuul" tekitab probleeme nii oma lähedastele kui ka politseile.

19:00 Ühikarotid (9)

Ühiselamus toimub sanitaarhaarang - komandant ja ühikamutt koos haarangubrigaadiga konfiskeerivad kõike moraalitut - pornot, alkoholi, sigarette. Poiste toas ootavad avastamist aga Neeme veinitööstus, Staffi relv ja kõhulahtisusega kass Ändu. Andri saab sarja suurima üllatuse - üllatusena positiivse.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Palgamõrvarid (Bounty Killer) FILM

Märul. Kartmatud palgamõrvarid võistlevad nii laibaloenduse, kuulsuse kui ka kopsakate rahapatakate pärast. Nad lõpetavad ahne korporatsiooni leviku ja pakuvad apokalüpsises ellujäänutele kättemaksu. See on palgamõrvarite ajastu! Film ei sobi alaealistele.

22:25 Hannibal (11/13)

Ekslikult Chesapeake'i Rappijaks peetud dr Abel Gideon põgeneb psühhiaatriahaiglast ning hakkab teda ravinud arste jahtima. Luulude käes vaevleval Willil ei õnnestu Gideoni tabamisel edusamme teha, kuni talle ulatab abikäe Rappija isiklikult. Sari ei sobi alaealistele.

23:25 MacGyver 2.0 (8/21) *

Nikki Carpenter palkab MacGyveri kõrvaldamiseks kurikuulsa palgamõrvari S-218, kes otsustab MacGyverit tema kodus rünnata. Rünnaku tagajärjel avastab MacGyveri parim sõber Bozer tema tegeliku isiku ja töökoha ning raevunud Mac otsustab Nikki vahendeid valimata peatada.

00:20 Õhtu parimad palad (42) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

01:15 Lõks (10/24)

Kallaletung Lebedevile ei õnnestu. Pat satub raskes seisundis haiglasse. Haiglasse satuvad ka Lebedev ja Kotov. Bagašvili läheb pahuksisse Kamaziga. Garik hakkab kurameerima Valujevi tütre Irinaga, millega kutsub Artjomis esile armukadeduse. Stolz saadab haiglasse oma palgamõrvari Tatjana Patti tapma. Sari ei sobi alaealistele.


02:05 Postimees.ee