Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 27.10.2020

06:25 100 erilist eestlast (1)

Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised. Esimeses osas teevad ilma kaardijagamistrikkide Eesti meister Richard, Iisraeli enesekaitsekunsti viljelev Janek ja Kohila tüdruk Mona Maria, kellele meeldib aeg-ajalt “loomastuda”.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Kummikaru ja sõbrad (14)
07:15 Sonic Boom (94)
07:30 Zig ja Sharko (47)
07:55 Athleticus (40)
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.

10:00 Dr House (54)

Noor mees, kes peab kasvatama oma õdesid-vendi, peab langetama valiku, mis kas päästab ta elu või hävitab perekonna. Tritter survestab Wilsonit, et too tunnistaks, et teab tõde House’i valuvaigiste kasutamise kohta.

11:00 Kodus ja võõrsil (7251) *

Pärast pikki kõhklusi võtab Robbo vanemate ettepaneku vastu. Ryder teeb suuri plaane romantiliseks kohtumiseks Jade'iga, kuid saatus veeretab üksteise järel takistusi ette.

11:30 Gordon Ramsay põrgukatel (297) *

Täna selguvad hooaja kolm parimat. Kõigil on ees veel üks ülesanne enne suurt finaali. Võistlejaid üllatab perede külaskäik ja nende viimaseid võistlusroogi hindab peakokkade tõeline raskekahurvägi.

12:30 Rooli võim (213) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

13:00 Kuuuurija (55) *

Tänane saade on ühest Eesti koolist, mida juhib direktor lastevanemate arvates justkui sõjaväge. Lapsevanemate sõnul on kohalikus koolis nii palju pingeid, et osad lapsed on sunnitud kooli vahetama. Koolidirektor näeb asju teisiti ja tunneb, et hoopis tema on sattunud kohalike elanike kiusu ohvriks...

14:00 Tüdruk nimega Elif (1027)

Kiymet ütleb Macidele, et pole hea, kui Hümeyra ja Kerem tema haigusest teada saavad. Alev näitab Jülidele oma kihlasõrmust ja viib naise meeleheite äärele. Kerem pääseb taas tööle ja rõõmustab sellega Aslit. Rana üritab teha väga head nägu, kuid sellega ei peta ta ettevõttes mitte üht töötajat, kõik on jätkuvalt tema vastu.

15:00 Vana silla saladus (348)

Mariana on Antoniost sisse võetud. Fernando kolib mõisa. Apteeker valmistub Juani ründama.

16:00 Doktor imetegija (22/85)

Ali on tunnistajaks röövile, kus tulistatakse tüdrukut. Haiglasse tuuakse nii tulistaja kui ka tüdruk. Teised on Ali pärast mures, sest too ei näita välja emotsioone, ent Ali kinnitab, et temaga on kõik korras. Arstid seisavad keerulise valiku ees, kui kahe peale on saadaval vaid üks operatsioonisaal.

17:00 Hingesugulased (606)

Suraj leiab Sandhya. Emily on täbaras olukorras ja valede võrgus. Suraj peab Sandhyale sütitava kõne.

18:00 Gordon Ramsay põrgukatel (298)

Hooaja lõpusaates selgub, kumb kahest imelisest kokast võidab saate ja töökoha peakokana Ramsay Lake Tahoe restoranis. Mõlemad naised panevad kokku õhtusöögimenüü ja juhivad teeninduse ajal oma kööki, abilisteks varem saatest lahkunud võistlejad ja külalisteks lisaks kuulsustele nende oma lähedased.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Roaldi retked Eestis (7)

Hoidke oma piip ja prillid, sest tänases saates kohtub Roald Johannson inimestega, kes peavad end maapealseteks ingliteks! Kes on need reaalsed ja lugupeetud Eesti inimesed, kes väidavad, et nad on juhitud teispoolse võimu ehk inglite poolt ning loodavad, et nende sõnum jõuab mitte ainult paljude eestlasteni vaid kogu planeedi inimkonnani.

21:00 Otse! Õhtu!

Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.

22:00 Krimi

Politseisaade.

22:30 Rambo. Viimane veri (Rambo: Last Blood) FILM

Märuli tele-esilinastus! Legendaarse Rambo viies ja viimane lahing! John Rambo (Sylvester Stallone) on USA eriüksuse veteran, kes võitles Vietnamis, nägi sadu verevalamisi ja surmasid, kuid ei tapnud ise iial, ehkki kaitses tõde. Nüüd veedab ta oma päevi Arizona kolkas endassetõmbununa ja minevikudeemonitega võideldes. John saab sõnumi, et tema hea sõbra tütar Gabrielle (Yvette Monreal) on teadmata kadunud. Rambo on veendunud, et seda tegi kurikuulus Mehhiko kartell, mis smugeldab inimesi ja uimasteid. Gabrielle’i murest murtud lähedased paluvad Rambolt abi. Rambo kogub sõjavarustuse kokku ja ületab Ameerika-Mehhiko piiri, teades hästi, et teda ootab ränk võitlus kurjategijatega, kes ei tunnista mingeid seadusi. Ta loodab leida Gabrielle’i elusana ja vabaneda lõpuks painavatest minevikudeemonitest. Film ei sobi alaealistele.

00:35 Sõbrad (104)

Ross lüüakse oma korterist välja ja ta kolib ajutiselt Joey ja Chandleri juurde. Phoebe käib kohtamas tervishoiuinspektoriga, kes kipub sulgema tema lemmikrestorane.

01:05 Meg * (The Meg) FILM

Ulmepõneviku tele-esilinastus! Väljasurnuks peetud hiiglaslik elukas ründab rahvusvahelise veealuse elu jälgimise programmi allveelaeva. Ja meeskonnal pole Vaikse ookeani sügavusest pääsu. Ajaga võidu joostes palkab visionäärist Hiina okeanograaf (Winston Chao) tütre Suyini (Li Bingbing) soove eirates süvaveesukelduja Jonas Taylori (Jason Statham) päästma allveelaevameeskonda ja ookeani suure hädaohu käest. Keegi ei tea aga, et Taylor on selle hirmuäratava 20 meetri pikkuse haiga juba aastaid varem kohtunud. Suyiniga koostööd tehes tuleb tal hirmudega silmitsi seista ja ookeanipõhjas lõksus olijate päästmiseks oma eluga riskida. Nii satubki ta taas vastamisi kõigi aegade võimsaima ja suurima kiskjaga.

03:00 Rooli võim (213) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

03:30 Reporter *
04:20 ÖÖ TV
05:30 Dr House (54) *

Noor mees, kes peab kasvatama oma õdesid-vendi, peab langetama valiku, mis kas päästab ta elu või hävitab perekonna. Tritter survestab Wilsonit, et too tunnistaks, et teab tõde House’i valuvaigiste kasutamise kohta.


06:10 Dr House (19) *

House ja tema meeskond otsivad 12aastase lapse haiguse põhjuseid. House palub Cameronil tulla tagasi tööle.


07:10 Vana silla saladus (996) *

Raimundo ei suuda Franciscat unustada. Bosco ei mõista Amalia käitumist. Marcialil on halbu uudiseid.

08:10 Kodus ja võõrsil (7251) *

Pärast pikki kõhklusi võtab Robbo vanemate ettepaneku vastu. Ryder teeb suuri plaane romantiliseks kohtumiseks Jade'iga, kuid saatus veeretab üksteise järel takistusi ette.

08:40 Mägede varjud *

Imbi pöördub sugulaste leidmiseks Eesti konsulaadi poole Batumis ja avastab eest vana tuttava Tauno. Kohalikul turul kohatud lahke grusiinlanna teab otsitud küla ja kutsub Meekrid endale külla. Uurijateni jõuab info, et kõik kahtlusalused on jõudnud samasse hotelli ja Maidule antakse korraldus edasiseks. Peamine kahtlusalune Aleksei on aga Eestist lahkumas...

09:40 Esmakohtingud (22/23) *

Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Essexi poiss Bradley pole kümme aastat kohtingul käinud, elab endiselt koos vanematega, tema kohtingupartner Lucy on enesekindel sõltumatu arhitekt Manchestserist. 50-seks saav sünnipäevatüdruk Ann-Marie, kohtub 46-aastase puhastusfirma omaniku Carliga. Londoni IT mänedžer ja enesekindel sarikohtaja 35-aastane Mitz peab end profiks kohtajaks…

10:40 Trennispikker (20)

Rahulik ja mediteeriv treeningkava, mis sobib teha nii päeva alustuseks kui ka lõpetuseks. Lõõgastav ja rahulik venituskava treener Egle Eller-Nabiga.

11:15 Lemmikute lemmik

Kui koju tuleb uus lemmikloom, tuleb tema tulekuks valmistuda just nagu tite majja toomisekski: uurime, millised asjad tuleks koju valmis varuda. Teeme selgeks, mida tähendab sõna kvaliteettoit ja miks see on nii palju kallim kui tavalises toidupoes müüdav loomatoit. Tutvume armsa varjupaigaasukaga ning ühe pöörase loomasõbraga, kelle kodus on elukaid hiidtigudest roninastikuni.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtu! *

Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.

13:00 Meie aasta Indias (5/12) *

Pulmad Indias on hiigeltööstus. PUNKT! Kas ulub sul tuul taskus või on rahakott puuga seljas, pulmade pealt kokku ei hoita. Meid kutsutakse Põhja-India ühe kõige rikkama perekonna poolt pulma ning suu, mis seda imet nähes ammuli vajus, pole kinni saanud tänaseni!

14:00 Tagastada saatjale * (Return to Sender) FILM

Põnevusfilm. Tundmatu mees ründab jõhkralt väikelinna medõde ja vägistab tolle tema enda kodus. Pärast mehe vahistamist hakkab naine talle kirjutama, kuid kõik kirjad saadetakse avamata tagasi. Kuna naine on otsustanud ründajaga vastamisi seista, hakkab ta oma isa tahte vastaselt mehel vanglas külas käima ja saab temaga näiliselt sõbraks. Isa ei mõista tütre kavatsusi ja kardab tütre turvalisuse pärast, kui ründaja vanglast vabaneb, aga võib-olla on ta tütre tugevust ja otsusekindlust alahinnanud?

16:00 Mägede varjud

Nora võtab Arturi kaasa mägikülla. Stella on küll armukade, aga samas ei suuda ta ise vastu panna salapärasele Maidule. Imbi on oma sugulaste otsimisega üksi jäänud. Maria plaani Gruusiasse sõita on sassi löönud ootamatult Venemaalt saabunud võõras. Kinnipeetud Aleksei ülekuulamine Eestis annab uurijatele lõpuks kauaoodatud infot Kalevi programmi ümber toimuva kohta. Tauno korraldab meeleoluka Gruusia peo, kus voolab vein ja lüüakse tantsu, kuid Maidu saabumine tutvumisõhtule rikub nii mõnelgi peotuju.

17:00 Dr House (20)

Terve haigla kihab juttudest dr House’i ja Cameroni kohtingust. Insuldiga patsiendi puhul on suurem väljakutse navigeerida tema sõprade ja vanemate vahel, et tema elu päästa.

18:00 Vana silla saladus (997)

Mauricio muretseb kohtuistungi pärast. Francisca survestab Amaliat. Auroral tekivad kahtlused.

19:00 Kodus ja võõrsil (7252)

Ryder vihastab Roo sekkumise peale. Robbo muretseb Jasmine'i otsuse pärast. Justin ägab otsuste koorma all.

19:30 Hingesoojus (2) *

Sigre on seitsme lapse ema, kelle elu on kulgenud õõvastavaid radu pidi... Ta on kannatanud perevägivalda kõige julmemal viisil ja põgenenud karmi käega meeste eest elama siia Valgamaa metsade vahele. Siin peres on joogivee saamise nimel sulatatud isegi lund! Toome selle pere ellu veidi hingesoojust!

20:30 Salasöödikud (15/8)

Saatejuht Anna Richardson uurib teadust ülesöömise taga ning aitab inimesi, kes on iseendi teadmata salasöödikud. Sel korral vajavad abi kolleegid ja sõbrad Faye ja Laura, kes pärast tööd vehivad trenni teha, aga tulemust see ei too ning kehakaal aina kasvab.

21:30 Jamie kulinaarsed rännakud (6/6)

Viimases osas reisib Jamie Oliver Kreekasse, Ateenasse. Valmib täiuslik värsketest toorainetest Kreeka salat, kebab ja populaarne hooajaline tänavatoit souvlaki. Lahti läheb ka tants ja tuunikala püük.

22:30 Esmakohtingud (23/23)

Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis.Endist modelli, 32-aastast Joe’d, on sageli võrreldud James Bondiga ja ta teab täpselt, kuidas daamile muljet avaldada. Suurem-kui-elu vaimulik Christian Tawanda on tüdinenud „pahadest poistest“ ja soovib, et teda õnnistataks vaikse kutiga, kes temaga hakkama saaks. Peen Ida-Londoni moeplika Laura otsib sõnakat meest, kes ta jalust rabaks.

23:30 Alasti ahvatlus (1/4)

Kõmulise kohtingusaate saksa versioon. Esimeses saates otsivad endale kohtingukaaslast kitarriõpetaja Rob ning lasteaiakasvatajaks õppiv Jenny. Kas peitub alasti kandidaatide seas nende suur armastus või piirduvad nad ainult ühe kohtumisega?

00:30 Reporter *
01:25 Minu kodu on parim (147)

Algab kuuenda ja viimase pere maja remont. Claire ja Hagan soovivad endale unistuste kodu ning tänu saatejuhi Johanna uudisele on meeskondadele kõik teed valla.

02:20 Minu kodu on parim (148)

Väljalangemise ohus meeskonnad võitlevad iga punkti pärast ning üks meeskond teeb pingelises olukorras suure vea.

03:10 Postimees.ee
05:30 Hingesugulased (578)

Chotu ja Arzoo pulmad lähenevad. Santosh ei tee järeleandmisi oma põhimõtetes. Mehekil on plaan kõik nurjata.

06:50 Archer (40/110) *

Archeri ja tema uue kasuisa suhe saab tormilise alguse, kui võõrriigi spioonid mõlema mehe elu kallale kipuvad.

07:15 Kelgukoerad *

Kelk on suundunud tööle siseministeeriumisse ja loovutanud oma koha jaoskonnas Kõstale, kes asub hooga ümberkorraldusi tegema. Samal ajal toimub ühes vanalinna majas mõrv, mille lahendamisel ei saa üle ega ümber vana maja valitsevatest kummitustest...

08:25 Kaks ja pool meest *

Jake'i õpetaja tahab arutada poisi huvipuudust koolis. Alan armub õpetajasse kohe platooniliselt. Charlie aitab Jake'il koolimuusikaliks valmistuda.

08:55 Kaks ja pool meest *

Ilus tüdruk kutsub Jake'i peole ja Charlie valgustab teda suhetes naistega. Alan mõistab, et tema kadeduse põhjuseks on see, et keegi talle omal ajal nii head nõu ei andnud.

09:25 Gomorra (34/48) *

Avitabile astub otsustava sammu Gennaro hävitamiseks ning rünnaku alla jäänud Genny peab näitama, kui ränka hinda ta on nõus ainuvõimu eest maksma. Gennaro ja Scianeli läbirääkimisi vahendav Patrizia hakkab oma rolli ära kasutama. Sari ei sobi alaealistele.

10:35 Baarikubjas (53) *

Jon Taffer kasutab seekord teletähtede abi, et panna mõistus pähe ebakompetentsele omanikule, kes arvab, et talle on kõik lubatud. Häda on selles, et talle ongi kõik lubatud, sest maja, kus baar asub, kuulub tema isale.

11:35 Kilovatikunnid (40/45)

Kilovatikunni Jean-Pierre’i puhkuse ajal saab Sidney ülesande leida fotograaf Heikole lahe hot rod. Heikol on aga korraga kaks rauda tules. Nimelt otsib ka „Autotellimuse“ saatejuht Alex Weselsky samal ajal Heikole sobivat sõidukit. Valikus on Fordi mudelid A ja B ning veidi teistsugune ameeriklane Pontiac Le Mans.

12:35 Mis sul viga on? (4) *

Seekord hakkab oma sõbrannale tünga tegema Kersti. Kerstile antakse talle tundmatu sisuga spordikott. Mis ta sellega peale hakkab? Mida teeb tüdruku sõbranna, kui lauale pannakase kahtlase sisuga läbipaistev kotike? Kas tüdrukud jäävad sõpradeks? Milliseid ülesandeid annavad Kerstile Hanna ja Laura veel ja kas tal õnnestub minna täispangale?

13:05 Kaks Kanget Kagu-Aasias (4) *

Kerge kurbus hinges jätavad kaks kanget Bagani selja taha ja jõuavad Myanmari suuruselt teise linna Mandalaysse.

14:05 Galileo (416) *

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

15:05 Mentalist

Kas kuuvanune mõrv aitab Lisbonil Tommy Volkerit vahele võtta? CBI tiim uurib geoloogi mõrva. Lisbon on veendunud, et see on võti Volkeri süüdi mõistmiseks.

16:00 Mentalist

CBI tiim uurib 25-aasta tagust juhtumit, millesse on kaasatud nii Red John kui Visualize ususekt. Lisbon hakkab tuleviku üle tõsiselt järele mõtlema.

16:55 Gomorra (35/48)

Genny avastab, et Azzurra ja Pietrino elud on ohus ning ta asub koostama keerukat salaplaani, mis võimaldaks tal oma pere päästa ning samal ajal ka vaenlastele vastulööki anda. Ent Genny pole arvestanud sellega, et Enzol on omad plaanid, mis ei taha tema sõbra omadega kuidagi ühtida. Sari ei sobi alaealistele.

18:00 Kelgukoerad

Väikeses kortermajas tapetakse üksik vanaproua, kes oli naabrite sõnul headuse kehastus ja sai kõigiga hästi läbi. Mõrvamotiivi ja mõrvari leidmisest saab uurijatele paras pähkel. Samal ajal püüab Pulk tundma õppida oma uut paarimeest, kes tekitab jaoskonnas omajagu elevust.

19:00 Kaks ja pool meest

Mia on linnas tagasi ja kutsub Charlie oma etendusele. Seal on tal Charlie'le ootamatu soov ja Charlie ei jää vastusooviga võlgu.

19:30 Kaks ja pool meest

Charlie ja Mia valmistuvad pulmadeks, kuid nednde vanemate kohtumine muudab elu põrguks. Rose'il on kavas huvitavad vastumeetmed. Kas Alan ja Jake peavad nüüd välja kolima?

20:00 Jälg (24) *

Eestis on jälgi ajada põnev - keskel mets ja kahel pool on meri. Sadamainnovatsiooni uute lahendustega tutvub Marko seekord Tallinnas. Metsast käib läbi Heidi ja uurib, kuidas olla metsa majandamises parim. Ja lõpuks saab Marko teada, kuidas käiakse merel siis, kui unistuseks polegi silmapiir, vaid hoopis teadmised merepõhja kohta.

20:30 Vastikud ülemused 2 (Horrible Bosses 2) FILM

Kassahitt-komöödia! Kuna Nickil (Jason Bateman), Dale'il (Charlie Day) ja Kurtil (Jason Sudeikis) on ülemustele allumisest kõrini, otsustavad nad äri asutades iseenda bossideks hakata. Kuid salakaval investor tõmbab nad peatselt lohku. Alistatud, meeleheitel ning seaduselt abi saamata isehakanud ettevõtjate kolmik sepitseb jabura plaani, kuidas investori täiskasvanud poeg röövida ning tema eest lunaraha asemel firma endale nõuda. Film ei sobi alaealistele.

22:35 Baarikubjas (54)

Jon Taffer veab vägikaigast kahe ülilepliku baaripidajaga, kes pole nõus oma saamatuid alluvaid vallandama. Töötajate prohmakad muutuvad iga päevaga üha hullemaks ja tõsine õnnetus ei lase end kaua oodata.

23:35 Õhtu! *

Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.

00:35 Archer (41/110)

Archeri endine kihlatu pöördub superagendi poole, et too päästaks tema kihlatu, kes on kosmosesse lõksu jäänud.

01:00 Mentalist *

Kas kuuvanune mõrv aitab Lisbonil Tommy Volkerit vahele võtta? CBI tiim uurib geoloogi mõrva. Lisbon on veendunud, et see on võti Volkeri süüdi mõistmiseks.

01:50 Mentalist *

CBI tiim uurib 25-aasta tagust juhtumit, millesse on kaasatud nii Red John kui Visualize ususekt. Lisbon hakkab tuleviku üle tõsiselt järele mõtlema.

02:30 Postimees.ee